BZX84C20 RFG
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
BZX84C20 RFG
JLCPCB Part #
C6756347
Package
SOT-23
Description
100nA@14V 20V 300mW 55Ω SOT-23 Zener Diodes ROHS