BZX584B15 RSG
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
BZX584B15 RSG
JLCPCB Part #
C5956846
Package
SOD-523F
Description
100nA@10.5V 150mW 15V 30Ω SOD-523F Zener Diodes ROHS