BZW06-213B R0G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
BZW06-213B R0G
JLCPCB Part #
C2445726
Package
DO-15(DO-204AC)
Description
-55℃~+175℃ 1uA 213V 237V 442V 600W 9A@8/20us Bidirectional TVS DO-15(DO-204AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS