BZW06-342B
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
BZW06-342B
JLCPCB Part #
C3718367
Package
DO-204AC(DO-15)
Description
-55℃~+175℃ 1uA 342V 380V 5.7A@8/20us 600W 706V Bidirectional TVS DO-204AC(DO-15) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS