BZW06-33BH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
BZW06-33BH
JLCPCB Part #
C19851081
Package
DO-204AC(DO-15)
Description
-55℃~+175℃ 1uA 33V 39V 57A@8/20us 600W 69.7V Bidirectional TVS DO-204AC(DO-15) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS