BZW06-299B
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
BZW06-299B
JLCPCB Part #
C3718247
Package
DO-204AC(DO-15)
Description
-55℃~+175℃ 1uA 299V 332V 6.5A@8/20us 600W 618V Bidirectional TVS DO-204AC(DO-15) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS