BZW06-213H
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
BZW06-213H
JLCPCB Part #
C19851066
Package
DO-204AC(DO-15)
Description
-55℃~+175℃ 1uA 213V 263V 442V 600W@10/1000us 9A@8/20us TVS Unidirectional DO-204AC(DO-15) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS