BZW06-213
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
BZW06-213
JLCPCB Part #
C3718454
Package
DO-204AC(DO-15)
Description
-55℃~+175℃ 1uA 213V 237V 442V 600W 9A@8/20us TVS Unidirectional DO-204AC(DO-15) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS