BZW06-154B
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
BZW06-154B
JLCPCB Part #
C3719303
Package
DO-204AC(DO-15)
Description
-55℃~+175℃ 13A@8/20us 154V 171V 1uA 317V 600W Bidirectional TVS DO-204AC(DO-15) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS