BZW06-128B
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
BZW06-128B
JLCPCB Part #
C3718098
Package
DO-204AC(DO-15)
Description
-55℃~+175℃ 128V 143V 15A@8/20us 1uA 265V 600W Bidirectional TVS DO-204AC(DO-15) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS