BZW04-299B R0G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
BZW04-299B R0G
JLCPCB Part #
C2444181
Package
DO-41(DO-204AL)
Description
-55℃~+175℃ 1uA 299V 332V 400W 482V 800mA TVS Unidirectional DO-41(DO-204AL) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS