BZW04-9V4HR0G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
BZW04-9V4HR0G
JLCPCB Part #
C2444851
Package
DO-41(DO-204AL)
Description
-55℃~+175℃ 10.5V 15.6V 25.7A 400W 5uA 9.4V TVS Unidirectional DO-41(DO-204AL) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS