BZW04-9V4
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
BZW04-9V4
JLCPCB Part #
C3718522
Package
DO-204AL(DO-41)
Description
-55℃~+175℃ 10.5V 15.6V 25.7A 400W 5uA 9.4V TVS Unidirectional DO-204AL(DO-41) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS