BZW04-94HR0G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
BZW04-94HR0G
JLCPCB Part #
C2445119
Package
DO-41(DO-204AL)
Description
-55℃~+175℃ 105V 152V 1uA 2.6A 400W 94V TVS Unidirectional DO-41(DO-204AL) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS