BZW04-94BH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
BZW04-94BH
JLCPCB Part #
C3708936
Package
DO-204AL(DO-41)
Description
-55℃~+175℃ 105V 152V 1uA 2.6A 400W 94V Bidirectional TVS DO-204AL(DO-41) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS