BZW04-78BHR0G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
BZW04-78BHR0G
JLCPCB Part #
C2444764
Package
DO-41(DO-204AL)
Description
-55℃~+175℃ 125V 1uA 3.2A 78V 86.5V TVS Unidirectional DO-41(DO-204AL) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS