BZW04-53H
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
BZW04-53H
JLCPCB Part #
C3709532
Package
DO-204AL(DO-41)
Description
-55℃~+175℃ 1uA 4.7A 400W 53V 58.9V 85V TVS Unidirectional DO-204AL(DO-41) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS