BZW04-376
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
BZW04-376
JLCPCB Part #
C3718420
Package
DO-204AL(DO-41)
Description
-55℃~+175℃ 1uA 376V 400W 418V 603V 670mA TVS Unidirectional DO-204AL(DO-41) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS