BZW04-256HR0G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
BZW04-256HR0G
JLCPCB Part #
C2444924
Package
DO-41(DO-204AL)
Description
-55℃~+175℃ 1A 1uA 256V 285V 400W 414V TVS Unidirectional DO-41(DO-204AL) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS