BZW04-171H
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
BZW04-171H
JLCPCB Part #
C3708413
Package
DO-204AL(DO-41)
Description
-55℃~+175℃ 1.5A 171V 190V 1uA 274V 400W TVS Unidirectional DO-204AL(DO-41) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS