BZW04-145B
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
BZW04-145B
JLCPCB Part #
C3717748
Package
DO-204AL(DO-41)
Description
-55℃~+175℃ 1.7A 145V 161V 1uA 234V 400W Bidirectional TVS DO-204AL(DO-41) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS