BZW04-136BH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
BZW04-136BH
JLCPCB Part #
C3705239
Package
DO-204AL(DO-41)
Description
-55℃~+175℃ 1.8A 136V 152V 1uA 219V 400W Bidirectional TVS DO-204AL(DO-41) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS