BZW04-128H
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
BZW04-128H
JLCPCB Part #
C3703958
Package
DO-204AL(DO-41)
Description
-55℃~+175℃ 128V 143V 1uA 207V 2A 400W TVS Unidirectional DO-204AL(DO-41) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS