BZW04-102BHR0G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
BZW04-102BHR0G
JLCPCB Part #
C2444666
Package
DO-41(DO-204AL)
Description
-55℃~+175℃ 102V 114V 165V 1uA 2.4A 400W Bidirectional TVS DO-41(DO-204AL) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS