BZV55B24 L1G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
BZV55B24 L1G
JLCPCB Part #
C486143
Package
MiniMELF
Description
-65℃~+175℃ 1 Independent 100nA 220Ω 23.52V~24.48V 24V 500mW 80Ω MiniMELF Zener Diodes ROHS