BZV55B13 L0G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
BZV55B13 L0G
Description
-65℃~+175℃ 1 Independent 100nA@10V 110Ω 12.74V~13.26V 13V 26Ω 500mW ±2% - Zener Diodes ROHS