BZT55C2V4 L0G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
BZT55C2V4 L0G
JLCPCB Part #
C6756127
Package
DO-213AC(MiniMELF)
Description
2.4V 500mW 50uA@1V 85Ω DO-213AC(MiniMELF) Zener Diodes ROHS