BZT52C75 RHG
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
BZT52C75 RHG
JLCPCB Part #
C486141
Package
SOD-123F
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 255Ω 45nA@52.5V 500mW 71.25V~78.75V 75V SOD-123F Zener Diodes ROHS