BZT52C4V3S RRG
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
BZT52C4V3S RRG
JLCPCB Part #
C6522675
Package
SOD-323F
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 2.7uA@1V 200mW 4.09V~4.52V 4.3V 564Ω 90Ω ±5% SOD-323F Zener Diodes ROHS