BZT52C47K RKG
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
BZT52C47K RKG
JLCPCB Part #
C6522673
Package
SOD-523F
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 170Ω 200mW 2uA@36V 44V~50V 47V 500Ω ±5% SOD-523F Zener Diodes ROHS