BZT52C2V7K RKG
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
BZT52C2V7K RKG
JLCPCB Part #
C5957537
Package
SOD-523F
Description
100Ω 120uA@1V 2.7V 200mW SOD-523F Zener Diodes ROHS