BZT52C18 RHG
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
BZT52C18 RHG
JLCPCB Part #
C6474441
Package
SOD-123F
Description
18V 45nA@12.6V 45Ω 500mW SOD-123F Zener Diodes ROHS