BZT52C10 RHG
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
BZT52C10 RHG
JLCPCB Part #
C5605236
Package
SOD-123F
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 10V 141Ω 180nA@7V 20Ω 500mW 9.5V~10.5V ±5% SOD-123F Zener Diodes ROHS