BZT52B5V6-G RHG
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
BZT52B5V6-G RHG
JLCPCB Part #
C6474391
Package
SOD-123
Description
1uA@2V 40Ω 410mW 5.6V SOD-123 Zener Diodes ROHS