BZT52B56 RHG
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
BZT52B56 RHG
JLCPCB Part #
C5345788
Package
SOD-123F
Description
200Ω 400Ω 45nA 500mW 54.88V~57.12V 56V SOD-123F Zener Diodes ROHS