BZT52B30-G RHG
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
BZT52B30-G RHG
JLCPCB Part #
C6474341
Package
SOD-123
Description
100nA@21V 30V 410mW 80Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS