BZT52B18-G RHG
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
BZT52B18-G RHG
JLCPCB Part #
C6136345
Package
SOD-123
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100nA@12.6V 17.64V~18.36V 18V 225Ω 410mW 45Ω ±2% SOD-123 Zener Diodes ROHS