BZT52B15S RRG
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
BZT52B15S RRG
JLCPCB Part #
C485482
Package
SOD-323F
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 14.7V~15.3V 15V 200mW 30Ω 45nA SOD-323F Zener Diodes ROHS