BZT52B15 RHG
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
BZT52B15 RHG
JLCPCB Part #
C7093478
Package
SOD-123F
Description
1 Independent 14.7V~15.3V 15V 188Ω 30Ω 45nA@10.5V 500mW SOD-123F Zener Diodes ROHS