BZT52B13-G RHG
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
BZT52B13-G RHG
JLCPCB Part #
C5605172
Package
SOD-123
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100nA@8V 12.74V~13.26V 13V 170Ω 30Ω 410mW ±2% SOD-123 Zener Diodes ROHS