BZD27C62PWH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
BZD27C62PWH
JLCPCB Part #
C7223579
Package
SOD-123W
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 1W 1uA@47V 2kΩ 58.9V~65.1V 62V 80Ω SOD-123W Zener Diodes ROHS