BZD27C62P RUG
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
BZD27C62P RUG
JLCPCB Part #
C5604849
Package
Sub-SMA
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 1W 1uA@47V 58V~66V 62V 80Ω Sub-SMA Zener Diodes ROHS