BZD27C56PW
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
BZD27C56PW
JLCPCB Part #
C6755807
Package
SOD-123W
Description
1W 1uA@43V 56V 60Ω SOD-123W Zener Diodes ROHS