BZD27C47PWH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
BZD27C47PWH
JLCPCB Part #
C6755796
Package
SOD-123W
Description
1W 1uA@36V 45Ω 47V SOD-123W Zener Diodes ROHS