BZD27C43PWH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
BZD27C43PWH
JLCPCB Part #
C5957181
Package
SOD-123W
Description
1W 1uA@33V 43V 45Ω SOD-123W Zener Diodes ROHS