BZD27C30PWH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
BZD27C30PWH
JLCPCB Part #
C5604818
Package
SOD-123W
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 15Ω 1W 1kΩ 1uA@22V 28.5V~31.5V 30V SOD-123W Zener Diodes ROHS