BZD27C24PWH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
BZD27C24PWH
JLCPCB Part #
C6136136
Package
SOD-123W
Description
15Ω 1W 1uA@18V 24V SOD-123W Zener Diodes ROHS