BZD27C20PH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
BZD27C20PH
JLCPCB Part #
C3739385
Package
SMA
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 18.8V~21.2V 1W 1uA@15V 20V SMA Zener Diodes ROHS