BZD27C200P R3G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
BZD27C200P R3G
JLCPCB Part #
C6755778
Package
Sub-SMA
Description
1W 1uA@150V 200V 750Ω Sub-SMA Zener Diodes ROHS