BZD27C130PWH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
BZD27C130PWH
JLCPCB Part #
C5604794
Package
SOD-123W
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 123.5V~136.5V 130V 1W 1uA@100V 300Ω 5kΩ SOD-123W Zener Diodes ROHS